czwartek, 19 września 2013

2.00 (Prolog)

Życie czasami wydaje się puste i bez sensu, nie widać w nim kolorów tylko szara pusta rzeczywistość...
Ludzie żeby uciec od rzeczywistości stosują różnych środków; jedni wyjeżdżają na słoneczne wakacje na w ciepłe kraje, inni odpoczywają w zaciszu, słuchają muzyki a ja stosuje chyba najbardziej niebezpieczny środek. Mianowicie ćpam. Tak, powróciłam do zawodu dilerki. Jak nie ma gangu to co mam robić?
Od 2 tygodni moje życie to jedna wielka rutyna;
Wstaje. Ubieram się. Jem śniadanie. Idę do "pracy". Później na imprezę. Wracam nawalona. I tak w kółko, oczywiście nadal przyjaźnie się z Jade Leight-Anne i Jesy. Jesy dołączyła do Justina i jego gangu, jeżeli można nazwać to gangiem, a nie zgrają chłopczyków którzy boją się własnego cienia.
Jade i Leigh-Anne znalazły sobie normalną pracę w "Top Shop", może i fajna praca, ale dla mnie jest za prosta. Lubię niebezpieczeństwo i adrenaline.
Mimo wszystko ja i dziewczyny nadal szukamy Louisa i się nie poddamy dopóki się nie zemścimy...
____________________________________________________________________________________
Oto prolog drugiej części. Wiem że krótki, nawet bardzo, ale jutro dodam pierwszy rozdział.
Wy też macie tak zwalony humor jak ja?

4 komentarze:

 1. SZKODA, ŻE TAKI KRÓTKI ALE JUŻ SIĘ NIEMOGE DOCZEKAĆ ROZDZIAŁU I TEŻ SIĘ CH****O Z TEGO POWODU, ŻE POLSKI NIE MA NA LIŚCIE ALE JESZCZE JEST CIEŃ SZANSY BO TO NIE WSZYSTKIE KRAJE NA LIŚCIE ( :

  OdpowiedzUsuń
 2. no szkoda ze nie przyjada ;c prolog super <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Prolog krótki jak powiedziała Carolina Horan, ale to chyba zawsze tak jest c'nie? Mój prolog też będzie krótki, no bo jak opisać długo żeby było jednocześnie tajemniczo, nie zdradzic co będzie w ciągu najbliższych kilku rozdziałów i nie zabrzmieć jakby pisała to 10-latka? No właśnie xD Chyyba że ktoś ma talent to pogodzi te wszystkie rzeczy ze sobą i wyjdzie coś ekstra :)
  A prolog zajebisty, już sie nie mogę doczekać 1 rozdziału, i powrotu Hazzy, no własnie ciekawe co u niego :D Czekam na ich spotkanie "po latach" :D / dawniej Directioner1d

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz pozostawiony na blogu.
Przeczytałaś? Skomentuj, nawet jeżeli ci się nie podoba.
SPAM, zostaw w zakładce "SPAM/POLECAM" wtedy się nie po gubie i na pewno wejdę na bloga ♥